„Kurs na Sześć Strun Świata” – darmowy kurs gry na gitarze od podstaw – Lekcje gry na gitarze – Piaseczno
„Kurs na Sześć Strun Świata” – darmowy kurs gry na gitarze od podstaw

„Kurs na Sześć Strun Świata” – darmowy kurs gry na gitarze od podstaw

Zapisz się na darmowy kurs gry na gitarze od podstaw.


E-mail
Imię
Nazwisko
Skąd wiesz o kursie
Główne zainteresowanie


Obierz „Kurs na Sześć Strun Świata!”

Powróciłem do pisania autorskiego kursu gry na gitarze. Wznawiam go na liczne prośby osób, które dotychczas brały w nim udział. Nowej wersji kursu nadałem nazwę „Kurs na Sześć Strun Świata”. Jego treść jest wynikiem wielu przemyśleń i obserwacji postępów moich uczniów.

Zanim otrzymasz ode mnie pierwszą lekcję w nowej wersji, na zachętę przesyłam Ci lekcję przypominającą tematykę poprzedniej edycji. Ze względu na to, że dawno się nie widzieliśmy i nie mam pewności na jakim jesteś poziomie, materiał przygotowałem tak, aby obejmował zagadnienia z różnych działów. Nie ociągaj się więc i… wiosło do ręki!

Jak będzie wyglądał kurs?

  • co 10 dni otrzymasz na adres mailowy kolejną lekcję
  • w pierwszych 10 lekcjach poznasz podstawy gry akordowej, które pozwolą Ci swobodnie grać większość utworów na biwakach, ogniskach, spływach kajakowych itp. Po tych 10 lekcjach otrzymasz ode mnie lekcję podsumowującą i swego rodzaju nagrodę za postępy… wtedy dowiesz się też dokładnie, co będziemy robić dalej
  • na razie powiem Ci tylko, że kolejne lekcje wdrożą Cię w tajniki bardziej zaawansowanej gry (np. gitara klasyczna, rockowa, hiszpańska, bluesowa itp.)

Od czasu, gdy otrzymałem od Ciebie zgłoszenie chęci uczestnictwa w kursie mogło minąć kilka miesięcy lub nawet kilka lat. Być może dotarło do Ciebie wiele lekcji, a może tylko kilka. Nie wiem też, czy nadal grasz… jeśli grasz, to nie wiem jak rozwinęły się Twoje umiejętności.
Jeśli gra została przez Ciebie zarzucona – podejmij wszystko od początku. Ja Cię zmobilizuję zorganizowanym kursem. Jeśli uczysz się od jakiegoś czasu i sporo już umiesz – traktuj kurs jako kolejne ćwiczenia i uporządkowanie umiejętności i wiedzy muzycznej.

Niezależnie od tego, co zrobisz z kursem Ty, zachęcam Cię – poinformuj o nim znajomych: początkujących lub tych, którzy postawili już pierwsze kroki na gitarze. Chcących zapisać się na kurs odeślij na stronę www.Gitara-Lekcje.pl – wystarczy kliknąć w „Zapisz się na kurs”. Tu link bezpośredni do zapisu na kurs: http://www.gitara-lekcje.pl/kurs-gry-na-gitarze

Skoro czytasz tę wiadomość, to znaczy, że jesteś uczestnikiem kursu i nie musisz się zapisywać. Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz zrezygnować z otrzymywania kolejnych lekcji kursu – nie jest to szczególnie trudne. Na końcu każdej wiadomości-lekcji (również na końcu tej wiadomości) znajduje się link umożliwiający rezygnację. Skoro gitara nie jest Twoją pasją – odnajdź na końcu wiadomości link do rezygnacji i kliknij w niego.
Jednocześnie przypominam, że nie ma potrzeby, ponieważ… kurs jest darmowy!

„Kurs na Sześć Strun Świata” jest darmowy!

Znam wiele osób, które grają na gitarze (i to całkiem dobrze), ucząc się tylko z mojego kursu. A ponieważ kurs powstał nakładem ogromu pracy, dużego doświadczenia w nauczaniu i wniosków z obserwacji skuteczności różnych ćwiczeń – wierzę w jego skuteczność.

Liczne osoby, zdając sobie sprawę, że kurs jest rzeczywiście opracowany z rozmysłem i widząc, że jest wartościowy, dopytują mnie, czy jest on rzeczywiście darmowy.
Zapewniam Cię więc – tak, kurs jest darmowy od pierwszej lekcji przez wszystkie te, które już są i które dopiero zostaną przeze mnie napisane. Wszystko, co otrzymasz na skrzynkę e-mail w ramach tego kursu – to materiały darmowe.

Owszem – niejednokrotnie zaproponuję Ci zakup u mnie w sklepie sprawdzonego i polecanego przeze mnie sprzętu muzycznego. Zachęcę Cię do zakupu materiałów lub gadżetów. Skorzystanie z zakupu w ramach zaproponowanych przeze mnie ofert uznam jako wsparcie dla rozwoju „Kursu na Sześć Strun Świata” i zachętę do tworzenia coraz to większej liczby darmowych lekcji kursu. Jednocześnie nigdy zakup czegokolwiek nie będzie warunkiem otrzymywania kolejnych lekcji.

Lekcje będziesz otrzymywać przez przynajmniej rok (a skoro lekcja co 10 dni, to będzie ich nie mniej niż 36 :)), a zapewne dużo, dużo dłużej. W obecnej wersji kursu lekcje będą krótsze, tak aby zaangażowany uczestnik (którym wierzę się okażesz) mógł realnie przećwiczyć przysłany materiał zanim nadejdzie kolejna lekcja.

Otrzymywałem również pytania, czy poprzednia wersja kursu jest lub będzie gdzieś dostępna. Odpowiadam: – Tak, napisane lata temu lekcje odnajdziesz już teraz na mojej stronie www.gitara-lekcje.pl. Skorzystaj z wyszukiwania na stronie.

Teraz zapraszam Cię już do ćwiczenia!

Masz pełną gotowość? Tak?

No i gitara!!!


Przeczytaj również:

Lekcja wznawiająca