„Kurs na Sześć Strun Świata” – darmowy kurs gry na gitarze od podstaw – Lekcje gry na gitarze – Piaseczno
„Kurs na Sześć Strun Świata” – darmowy kurs gry na gitarze od podstaw

„Kurs na Sześć Strun Świata” – darmowy kurs gry na gitarze od podstaw

Zapisz się na darmowy kurs gry na gitarze od podstaw.


E-mail
Imię
Nazwisko
Skąd wiesz o kursie
Główne zainteresowanie


Obierz „Kurs na Sześć Strun Świata!”

Witaj w pierwszym kroku do podjęcia „Kursu na Sześć Strun Świata”. Jego treść jest wynikiem wielu przemyśleń i obserwacji postępów moich uczniów, tak aby jak najsprawniej przeprowadzić Cię w piękny świat gitary!

Zanim otrzymasz ode mnie pierwszą lekcję, na zachętę poniżej znajdziesz lekcję przypominającą tematykę poprzedniej edycji tego kursu. Ze względu na to, że nie mam pewności na jakim jesteś poziomie, materiał przygotowałem tak, aby obejmował zagadnienia z różnych działów. Nie ociągaj się więc i… wiosło do ręki!

Jak będzie wyglądał kurs?

  • co 10 dni otrzymasz na adres mailowy kolejną lekcję
  • w pierwszych 10 lekcjach poznasz podstawy gry akordowej, które pozwolą Ci swobodnie grać większość utworów na biwakach, ogniskach, spływach kajakowych itp.
  • gdy będą powstawały kolejne lekcje coraz bardziej będą wdrażały Cię w tajniki bardziej zaawansowanej gry (np. gitara klasyczna, rockowa, hiszpańska, bluesowa itp.)

Jeśli uczysz się od jakiegoś czasu i sporo już umiesz – traktuj kurs jako kolejne ćwiczenia i uporządkowanie umiejętności i wiedzy muzycznej.

Skoro czytasz tę wiadomość, to znaczy, że chcesz być uczestnikiem kursu i wystarczy, że wypełnisz formularz powyżej. Niczym nie ryzykujesz. Wszystko, co otrzymasz w kursie jest całkowicie darmowe. A jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz zrezygnować z otrzymywania kolejnych lekcji kursu – nie jest to szczególnie trudne. Na końcu każdej wiadomości-lekcji znajdziesz link umożliwiający rezygnację.
Jednocześnie przypominam, że nie ma potrzeby, ponieważ… kurs jest darmowy! 🙂

„Kurs na Sześć Strun Świata” jest darmowy!

Znam wiele osób, które grają na gitarze (i to całkiem dobrze), ucząc się tylko z mojego kursu. A ponieważ kurs powstał nakładem ogromu pracy, dużego doświadczenia w nauczaniu i wniosków z obserwacji skuteczności różnych ćwiczeń – wierzę w jego skuteczność.

Liczne osoby, zdając sobie sprawę, że kurs jest rzeczywiście opracowany z rozmysłem i widząc, że jest wartościowy, dopytują mnie, czy jest on rzeczywiście darmowy.
Zapewniam Cię więc – tak, kurs jest darmowy od pierwszej lekcji przez wszystkie te, które już są i które dopiero zostaną przeze mnie napisane. Wszystko, co otrzymasz na skrzynkę e-mail w ramach tego kursu – to materiały darmowe.

Owszem – niejednokrotnie zaproponuję Ci zakup u mnie w sklepie sprawdzonego i polecanego przeze mnie sprzętu muzycznego, czy może dodatkowe ćwiczenia na bazie innych utworów. Zachęcę Cię do zakupu materiałów lub gadżetów. Skorzystanie z zakupu w ramach zaproponowanych przeze mnie ofert uznam jako wsparcie dla rozwoju „Kursu na Sześć Strun Świata” i zachętę do tworzenia coraz to większej liczby darmowych lekcji kursu. Jednocześnie nigdy zakup czegokolwiek nie będzie warunkiem otrzymywania kolejnych lekcji.

Lekcje będziesz otrzymywać regularnie co kolejne 10 dni, do chwili dotarcie do liczby już napisanych, później w chwili stworzenia przeze mnie kolejnej… i kolejnej lekcji.

Teraz zapraszam Cię już do ćwiczenia!

Masz pełną gotowość? Tak?

No i gitara!!!


Przeczytaj również:

Lekcja wznawiająca